Świąteczne Życzenia

Attention! We are receiving reports about SCAM attempts, which promise you to get Elcoin for free after submitting your account data on some pages.
We advise you DO NOT TO CLICK on such suspicious links and do not share your account login/password with ANYONE.
Please report any kind of such activity directly to our Support. Thank you!
  • announcement_elsword_ww_0334b5e641cdfeedb54b2a8d66949cfc.png


    Bohaterowie Elios,


    Kolejny rok (NARESZCIE) dobiega końca, a to może znaczyć tylko jedno... Święta zbliżają się wielkimi krokami. Dla mnie to czas pełen sentymentów!

    Tak jak co roku, również tym razem chcemy pozwolić członkom naszego zespołu spędzić ten czas spokojnie i rodzinnie. W związku z tym od 22 grudnia do 4 stycznia średni czas odpowiedzi na Wasze zgłoszenia będzie dłuższy, a nasza obecność na Discordzie mniejsza niż zazwyczaj.


    W 2020 w Elswordzie zaszło bardzo wiele zmian... Nasze ukochane postacie otrzymały długo oczekiwane rebooty, plansze zostały zrevampowane (Sekrety, Hero... nawet Pepsiman!), pojawiły się Klasy Mistrza (wraz ze świetnymi animacjami podczas odpalania dopalacza mocy), Domy El, masa eventów, kilkanaście zmian mających poprawić nasze wrażenia z gry, takich jak Szablony, i - jako wisienka na torcie - 10 urodziny Elsword EU... (tak, wiem, nie wymieniłem wszystkiego, jestem już za stary żeby pamiętać co wydarzyło się przez cały rok).


    Powiedzieć, że 2020 był zwariowany to za mało. Mamy nadzieję, że Elsword pomógł wam oderwać się choć trochę od codziennych trudów prawdziwego życia.

    Z głębi serca pragniemy, żeby 2021 rok był przepełniony szczęściem i wspaniałymi wspomnieniami.


    :champagne:


    Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Teraz bardziej niż kiedykolwiek życzymy, abyście ostatnie dni tego roku spędzili bezpiecznie, ostrożnie i przestrzegając zaleceń tak, żebyśmy z początkiem Nowego Roku zostawili COVID daleko za sobą.


    :goldxmasbell::silverxmasbell::redxmasbell:


    Wszystkiego dobrego,

    Wasz Zespół Elsword PL.


    Thanks to Foxed for the graphic

    and Gekoro for the translation ♥