【ELSWORD MAFIA】Świat Inanis

Attention! We are receiving reports about SCAM attempts, which promise you to get Elcoin for free after submitting your account data on some pages.
We advise you DO NOT TO CLICK on such suspicious links and do not share your account login/password with ANYONE.
Please report any kind of such activity directly to our Support. Thank you!
 • 5ae19d5923.png
  Od wybuchu Eldrytu minęło już pięćset sześć lat, Poszukiwacze Eldrytu przez sześć wiosen starali się odbudować naturalny porządek niegdyś ogarniający Elios, podpierając swoją nieugiętą wolą i determinacją filary które wciąż trzymały obecnie im znany świat na nogach. Ich siły z każdym dniem rosły w sile, ukazując wartości i morale nabyte przez całą wędrówkę. Ich determinacja w końcu doprowadziła do obalenia jednego z członków Zakonu Henira jakim był Hennon, otwierając otworem nowe możliwości oraz niezbadany dotąd zakątek świata w którym się znajdowali. Prędko jednak zorientowali się, że świat skrywany za szczeliną Henir nie był taki jaki być powinien, a nawet można by rzec, żałowali postawienia w nim kroku.
  Albowiem Inanis* było skryte, nieosiągalne dla Poszukiwaczy Eldrytu, jednak to co samo oferowało przerażało ich bardziej - wizja tego co mogło stać się w korytarzu El, wizja stoczenia pojedynku ze samym sobą, ale na innych zasadach, wykraczających poza ludzkie pojęcie. To nie były ich lustrzane odbicia których pokonanie wymagało kontroli umysłu, to były twory skonstruowane przez zupełnie inną Boginię El, obdarzone innymi mocami, oraz ogromną rządzą mordu.
  Inanis - odwrócony świat El zdominowany głównie przez odwróconych bohaterów El (te mroczne ścieżki)

  Witajcie Poszukiwacze! Miło mi Was zaprosić do wspólnej rozgrywki w Mafię Elsword. Mafia będzie opierać się na tych samych zasadach co ponadczasowe i wykraczające poza skale dobrze prowadzonych eventów Enczel (której z nami nie ma rip), a całość wytłumacze wam kawałek niżej! A zaraz po wyjaśnieniu przejdę do Regulaminu obowiązującego w tejże mafii.
  Podczas Mafii każda grająca osoba będzie mieć przyznaną rolę, może być to miasto (osoby starające się przetrwać) bądź mafia (osoby dążące do wymordowania całej populacji miasta).
  Tak jak już wspomniałem mafia ma za zadanie zabić każdą osobę z miasta, zaś miasto za zadanie ma wyeliminować członków mafii oraz przetrwać.
  Eliminacje Mafii mogą być dokonane poprzez:
  -Lincze odbywające się na końcu fazy dnia, opierają się one na głosowaniu. W tym przypadku może to wyglądać np: Osoba X głosuje na osobe Y (może podać argumenty dlaczego uważa, że dana osoba jest mafią). Lincze mogą być też ominięte poprzez zagłosowanie na pominięcie linczu skutkującego brakiem ofiar pod koniec Fazy Dnia;
  -Wśród miasta mogą znajdować się osoby które podczas Fazy Nocy mogą zabić mafię/bądź miastowego. W każdym razie posiadają możliwość zabicia wskazanej osoby.
  Miastowi nie znają swoich tożsamości tak jak Mafia, jednakże posiadają oni szereg pożytecznych ról które również opisze w wiadomościach po zebraniu odpowiedniej grupy osób.
  Co do wiadomości: Każda osoba biorąca udział otrzyma ode mnie wiadomość prywatną z informacjami jaką postacią będzie grać, jakie umiejętności posiada oraz jaką przynależność. (zieleń bądź czerwień.) Podczas Fazy Dnia możecie dyskutować na różne tematy nie wykraczające poza dobry smak (spam, flood, flame). Podczas Fazy Nocy nikt nie ma prawa pisać w wątku głównym, podczas niej możecie przesyłać mi wiadomości prywatne informujące co robicie w tej fazie. Jeśli nie dostane wiadomości - potraktuje to jako brak akcji. To byłoby na tyle z informacji jak grać, w razie niezrozumiałych wątków proszę pisać do mnie tutaj w prywatnej wiadomości bądź na discord pw Chaton#5900

  REGULAMIN MAFII
  1. Zabronione jest wszelkiego rodzaju claimowanie (dzielenie się z innymi informacją jaką przynależność i umiejętności macie, zarówno publiczne jak i prywatne. Oczywiście nie dopilnuje tego, że tego nie zrobicie. Aczkolwiek dla dobra własnej dobrej zabawy odradzam takowy zabieg.
  2. Zakaz floodu/spamu/flame'u. Bądźcie dla siebie mili, jeśli chcecie na siłę udowodnić że ktoś jest w waszym mniemaniu głupi to... Nie róbcie tego wcale.
  3. Prosiłbym o uzasadnianie dlaczego wytypowaliście daną osobę do linczu. Nawet zwykłe (typuję X bo tłum tak chce) będzie okej, bądźcie kreatywni, nie róbcie tego na zasadzie (głos na X). \

  4. Faza Dnia będzie trwać łącznie 15 godzin. Zaczynać będzie się o 13:00, po 23:00 będzie następować przerwa. Drugiego dnia z kolei faza będzie kontynuowana od 13:00 do 18:00. Faza Nocy będzie trwać od 18:30 do 13:00 następnego dnia. Trzydzieści minut po osiemnastej będzie prowadzone zbieranie głosów dot. linczu. Tak więc będziecie posiadać dużo czasu na oszacowanie kim może być prawdopodobna mafia.
  5. Wiadomości prywatne możecie wysyłać mi od 19:00 do 11:00 następnego dnia. Niestety będę potrzebować co najmniej dwóch godzin na przygotowanie wiadomości rozpoczynającej następną fazę oraz jakichkolwiek akcji.
  6. Prosiłbym o czytelne wiadomości. Forma wiadomości z akacjami powinna wyglądać na zasadzie: "Hej nie robię dziś nic; Zabijam xyz; Chronię zyx".
  7. Jak już wspomniałem Mafia jako jedyna wie kim jest. Wszystkie decyzji mafii będą podejmowane wspólnie. Prawdopodobnie założę im specjalny kanał na discord by mogli tam omawiać kogo dziś zabiją bądź jakiekolwiek inne akcje.
  8. Jesteś niemiły dla kogoś, podjudzasz kłótnie, robisz sobie beke/troll = automatycznie cię zabijam i gramy bez ciebie.

  Proszę pod tym postem o pisanie, a raczej zgłaszanie się. Możecie to robić w jakiej formie chcecie, byleby dawała jasno do zrozumienia, że jesteście zainteresowani graniem. Liczba osób które mogą zagrać = 20 osób. Póki co uważam, że i tak nie uda się zebrać takiej ilości, aczkolwiek miło by mi było gdyby znalazło się tyle zainteresowanych! Oczywiście moderatorzy też mają prawo zagrać, a tym bardziej byłoby mi niezmiernie miło mieć pod ręką kogoś w przypadku trolli i spamu :3

  To na tyle póki co, listę możliwych postaci podam dopiero po zgłoszeniu się wystarczającej liczby osób wraz z listą osób grających i strukturami timów (ile osób na ile)
  :kawaiikitten: Pozdrowienia, Chaton (kiciuś)
  ano, zapisujcie się listą, tzn 1. x 2.y 3.z

  tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

  That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


  :kawaiikitten:

 • Greetings and solutations,
  Just a quick reminder to everyone - this thread will be in Polish Language, so if you're not a Polish speaker I recommend not taking a part in the game unless you're familiar with PL lang. through any sources to AT LEAST understand others and communicate with them and me.

  ~Chaton :kawaiikitten:

  tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

  That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


  :kawaiikitten:


 • Dominator - Chaton
  Dominator jest twórcą "idealnego świata" w którym się znajdujecie. Pociąga on za wszystkie sznurki i bacznie obserwuje wasze poczynania z nieodstępującym go uśmiechem na ustach. Dominator ma za zadanie składać wam raporty kończące każdą Fazę rozgrywki oraz udzielać wszelakich odpowiedzi.
  Umiejętność Specjalna (Fortuna Kostek) - Dominator posiada nieograniczoną ilość kostek szczęścia zawierających przywileje o których nie śniło się śmiertelnikom. Kostki mogą zawierać przedmioty bądź umiejętności pasywne i aktywne.
  Celem Dominatora jest obserwacja biegu rozgrywki.

  MAFIA

  Zmierzch - Umiejętność Aktywna (Szelest)
  Szkarłatna Królowa - Umiejętność Pasywna (Pokłady Krwi)
  Devi - Umiejętność Pasywna (Urok)
  Anullar - Umiejętność Aktywna (Spokój Umysłu)

  MIASTO

  Centurion - Umiejętność Aktywna (Wiedza Mrocznego El)
  Abysser - Umiejętność Jednorazowa (Celny Strzał)
  Minerva - Los Szczęścia: Kostka Fortuny (jednorazowo na grę)
  Miecz Imperium - Umiejętność Pasywna (Doping)
  Florere - Umiejętność Pasywna (Zażyłość)
  Ishtar - Umiejętność Jednorazowa (Tron Królewski)
  Apsara - Los Szczęścia: Kostka Fortuny (jednorazowo na grę)
  Krzyżak Komety - Umiejętność Jednorazowa (Mur Obronny)
  Jutrzenka - Umiejętność Aktywna (Dobre Serce)
  Znawca Eteru - Los Szczęścia: Kostka Fortuny (jednorazowo na grę)
  Królewski Rycerz - Umiejętność Jednorazowa (Nieugięta Wola)
  Furiat Miecza - Los Szczęścia: Kostka Fortuny (jednorazowo na grę)
  Nazo-Essentia - Los Szczęścia: Kostka Fortuny (jednorazowo na grę)
  Czarodziejka z Oz - Umiejętność Aktywna (Pakt Boga Demonów)
  Anemos - Los Szczęścia: Kostka Fortuny (jednorazowo na grę)

  INNE


  Herrscher - osoba która nie przynależy ani do miasta ani do mafii. Jej celem jest umrzeć poprzez lincz. Jeśli jednak zostanie zabita w jakikolwiek inny sposób niż poprzez powieszenie przez społeczność na osobie zabijającej aktywuje się Wyrok Losu
  Wyrok Losu (Pustka Henira) - Ostatnia osoba widziana z Herrscherem otrzyma na sobie debuff blokujący na czas jednej Fazy Nocy i Dnia (Pełne 22 godziny) wszystkie jej umiejętności. Jeśli więc członek mafii posiada umiejętność krwawienia bądź też blokady cudzej akcji żadna z nich nie zadziała.

  Szczegółowy opis umiejętności dodam przed losowaniem ról.

  tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

  That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


  :kawaiikitten:

 • 1. Aoi

  2. Ayanel

  3. Cameriera

  4. Bernkastel

  5. dontouchme

  6. Hewik

  7. Kauket

  8. Kaya

  9. Aard

  10. misio

  11. pseudogeny

  12. soda

  13. Hyoni  w psich latach jesteś już martwy

 • 1. Aoi

  2. Ayanel

  3. Maid

  4. Bernkastel

  5. dontouchme

  6. Hewik

  7. Kauket

  8. Kaya

  9. Aard

  10. misio

  11. pseudogeny

  12. soda

  13. Hyoni

  14. Kamiol

  15. crin

  tumblr_mq8ywaFZRf1r6syygo1_500.gif  The brighter the sun shines,

  the darker your shadow becomes.

 • Hej, dziś zapostuje dla was opisy ról mafii. Jeśli jutro mi się uda na pewno dostarczę wszystkie opisy ról przynależności miasta.

  ZMIERZCH

  "Ta co biega na bosaka"

  Pomimo dużych chęci w kierunku szerzenia dobra Zmierzch jest bardzo złą i zimną kobietą, zapewne przez bieganie po lesie na bosaka... W każdym razie gratulacje, jesteś postacią która specjalizuje się w bezszelestnym eliminowaniu wrogów oraz zgodzie z naturą.

  Umiejętność Aktywna (Szelest) - Zmierzch porusza się bezszelestnie w czasie trwania nocy, co za tym idzie ma łatwy dostęp do każdej grającej postaci. Podczas nocnej fazy może zablokować działania wybranej przez siebie osoby.

  Twoją przynależnością jest Mafia.

  SZKARŁATNA KRÓLOWA

  "Nie lubie dark El- dobra, żart"

  Szkarłatna Królowa nie ma równo pod sufitem, czerpie przyjemność z zabijania tracąc przy tym więcej litrów krwi niż przeciętna grupa ludzi podczas strzelaniny. Mimo wszystko jest osobą z którą nie wolno, a raczej nie powinno się zadzierać (dla własnego dobra)

  Umiejętność Pasywna (Pokłady Krwi) - W przypadku gdy Szkarłatna Królowa zostanie zlinczowana nie zostanie poddana natychmiastowemu uśmierceniu. Oznacza to, że pomimo rzekomej śmierci od linczu wciąż będzie "ledwo dychać" na czas trwania fazy nocy.

  Twoją przynależnością jest Mafia.

  DEVI

  "Wyleczyłam się z kompleksu brata i jestem seksi"

  Co można rzec o Devi, na pewno przykuwa swoim wyglądem wzrok nie jednej osoby z Elios. Za pomocą włóczni w szybki i bolesny sposób uśmierca swoich przeciwników.

  Umiejętność Jednorazowa (Urok) - Raz na czas gry Devi za pomocą swojego uroku może zmusić (nie dosłownie ale poprzez game mastera) jedną osobę do zdradzenia jej swojej roli. Osoba nie jest tego świadoma.

  Twoją przynależnością jest Mafia.

  ANULAR

  "Brainwashed? Kto? Że niby ja?"

  Anular za dużo o sobie nie lubi mówić, nie dlatego, że jest jak roślina... Skądże. Wypełnia polecenia i to się liczy. Można go nazwać psem u nogi, tylko takim uzbrojonym w snajperke.

  Umiejętność Jednorazowa (Spokój Umysłu) - Umysł Anulara jest tak pusty, że ciężko aż, by mógł wzbudzić jakiekolwiek podejrzenia wśród pozostałych osób. Zarówno Wiedza Mrocznego El jak i Zażyłość nie są w stanie zdradzić jego prawdziwej przynależności.

  Twoją przynależnością jest Mafia.

  tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

  That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


  :kawaiikitten: