Zmiany w grze - dyskusja ogólna

Attention! We are receiving reports about SCAM attempts, which promise you to get Elcoin for free after submitting your account data on some pages.
We advise you DO NOT TO CLICK on such suspicious links and do not share your account login/password with ANYONE.
Please report any kind of such activity directly to our Support. Thank you!
  • Powiem szczerze że zrobiłem +10 nie wydając ani złotówki :D Tzn. potem wydałem 50zł na 2x +9 ale to tam inna bajka :P
    Plansze powinny być trudne, ale trudne tak jak kiedyś a nie że teraz masz 2 opcje, albo spamisz skille, albo masz insta dead bo boss ma ochronę przez KO, reflecta, Dmg jak broń +9999999 Co mi z tego że pokazuje mi że magiczna obrona redukuje magiczne obrażenia o 40% skoro boss przebija się przez obronę i mogę sobie polizać piętę...

  • Elsword stał się typowym P2W i nie ma się tu czym czarować . Zauważalna liczba graczy maleje z tygonia na tydzień. Czas i tak wygra z tymi ich is i byle tylko ładować . Własnymi myślami jestem na Pl który stracił ludzi przez p2w ,teraz połączyli all rozpadające sie serwy . Myśl pewnie była prosty wyciągniemy od nich ile jeszcze sie da,a potem sie zobaczy lub zamknie serwy .

  • Nie przesadzajcie. Tak, na Elsword wypadałoby wydać trochę pieniędzy w end game, ale nie jest to jakiś ogromny wymóg aktualnie. Przy eq Elyanod broń spada na drugi tor, a nie sądzę, aby coś, co de facto kupuje się od innych graczy było takim ogromnym p2w. Całość moich wydanych pieniędzy na inne rzeczy niż estetyczne to dzikie 50 zł na zrobienie +11, z czego przez x czasu biegałam z +9 i nie słyszałam narzekania na mój dmg, sama również nie miałam na co narzekać. Co do umierania tej gry - polemizowałabym, głównie pl umierał. Łączenie serwerów to kwestia dogodności. Każdemu było na rękę (ale Hiszpanów mogli sobie darować).

  • P2W to raczej będzie po wyjściu Varnimyr, ale z drugiej strony, czy nie uważacie że przyda się tej grze jakiekolwiek utrudnienie? Kiedyś zabicie króla nazoidów to było osiągnięcie, a teraz nawet przejście takiego 11-5 nie jest wyzwaniem jak się pójdzie z dobieraniem. Aktualna gra opiera się na rzucaniu skilli w ustalonych miejscach tak, by najlepiej czyściły, niektórzy potrafią oneshotować praktycznie bossa z 11-4 gdzie to chyba 2 mapka która posiada największy wymóg eq. Serio jest potrzebne jakiekolwiek utrudnienie, zdaję sobie sprawę, że pewnie 80% graczy nie przejdzie tego regionu, a jak już to nie za 1 razem, ja sam pewnie nie przejdę, ale przynajmniej będzie jakieś wyzwanie XD Sporo ludzi narzekało, że ta gra jest za łatwa, to teraz czas na mapki typu 12-4, gdzie boss oneshotuje za 1.1kk dmg. Gra przy aktualnej broni Void i eq Elyanod nie oferowała już żadnego wyzwania (a co do tego +9 to też bez przesady, jest typek co z +8 stage 15 robi większy dmg tą samą postacią niż ja z +10 stage 11 na 11-4).

  • (a co do tego +9 to też bez przesady, jest typek co z +8 stage 15 robi większy dmg tą samą postacią niż ja z +10 stage 11 na 11-4).

    Ale Vakusiu, ta osoba ma lepsze eq Elyanod niż 3/4 pla i o tym mówiłam powyżej. Aktualnie statystyka ataku nie jest aż tak ważna jak kiedyś.

  • Elsword stał się typowym P2W i nie ma się tu czym czarować . Zauważalna liczba graczy maleje z tygonia na tydzień. Czas i tak wygra z tymi ich is i byle tylko ładować . Własnymi myślami jestem na Pl który stracił ludzi przez p2w ,teraz połączyli all rozpadające sie serwy . Myśl pewnie była prosty wyciągniemy od nich ile jeszcze sie da,a potem sie zobaczy lub zamknie serwy .

    XDDD co za buls*** , jakie typie P2W? Ludzie potrafią grać os lutego w tą gre bez inwestycji w monety i mogą mieć już na tym etapie endgame eq XD W KTÓRYM MIEJSCU GRA z której 99% zarobków to grind może być p2w xD jeszcze to gadanie o rozpadającym się serwerze, jestes pewny, że grasz na EU XDD
    Takie bzdury aż ciężko się czyta, naprawdę. Jak masz zamiar siać ferment to próbuj w bardziej przekonujący i logiczny sposób pozdrówki

    tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

    That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


    :kawaiikitten:

  • Tak duzo pijany ,pożyjemy zobaczymy gram od bety i jakoś widzę co i jak się zminiło .Podniecenie EU minie szybciej niż sie wydaje .Ciężko to będziecie płakać jak wam mgła z oczu zejdzie :) tyle w temacie jak dla mnie .Opinie na temat i fermetu to sobie, wiesz pisz do koleżków i tam się podniecaj .

  • Niestety ale KoG wpadł w wir skrajności, najpierw stworzyli voida który wszystkie inne wepy zjada na każdym polu, przez to gracze z takowym nie mieli wyzwania, więc stworzyli bossów którzy one shotują i mają wywalone na fakt bycia solidnie atakowanym przez 4 osoby. Jak dla mnie to już nie wymaga 3 klas a zupełnego rebalansu bo syf się zrobił jak w interpunkcji pewnego czarnowidza poprzedzającego mój post

  • syf się zrobił jak w interpunkcji pewnego czarnowidza poprzedzającego mój post

    xD próbuj dalej typie próbuj dalej
    A i tak będę kręcić z was beke, sjw sugerujący, że wszelakie zabiegi wprowadzone do gry takie jak forced p2w nie idą prost z mother servera tak samo jak wszelkie działania naprawiające robienie z elsworda w przeszłości p2w xDD
    oo a jak już o interpunkcji mówimy
    stworzyli bossy które one shotują* pzdr
    Jeśli dla ciebie raid potrzebuje jakiegokolwiek reworka to może przestań grać w tą grę. Jest on na tyle oddalony czasowo od smol serverów by gracze mieli szanse samemu dojść do endgame setów i dawać sobie na nim radę, nie wspominając już o tym, że zapewne gdy 12-x wejdzie na EU przy okazji GF wrzuci wszystkie patch noty z buffami/nerfami.


    gram od bety i jakoś widzę co i jak się zminiło

    Ooo no to jeszcze mi powiedz, że elsword 2k18 jest gorszy od elsword 2k12 bo dostajesz za darmo gear, paski, tytuły czasowe, pety, aury, pieniądze z fabuły oraz możliwości na rozwój postaci bez wydania złotówki na grę. Chce usłyszec twoje uargumentowanie czemu niby wprowadzenie tylu udogodnienia równe jest REGRESOWI albo brakowi jakiegokolwiek postępu w grze Elsword. Przy okazji chce zobaczyć twoje statystyki w których "z tygodnia na tydzień ubywa graczy" albo jakieś wykresy udowadniające, że połączyli rozpadające się serwery c: Bo z tego co codziennie widzę grając w Elsword nie ma ani problemu z kupnem itemów, ani avków, ani pt, ani z gildiami. Ba, teraz w elsword dzięki MERGE możesz ZAROBIĆ nawet 100 kk dziennie z samego grindu i więcej z lootu kamieni :)) Definitywnie obecny stan elsword jest D I S G U S T I N G bleh beta lepsza pzdr ;ddd

    tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

    That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


    :kawaiikitten:

  • Inubis, mówisz, że els jest p2w, a masz dość dobre eq, dobry dmg, więc przyznajesz, że doszedłeś do tego w 100% przez p2w? Nie każdy wydaje hajs na tę grę. Do wszystkiego da się tu dojść bez wydawania hajsu. Zajmie to zdecydowanie dłużej, ale da się. Els jest zdecydowanie prostszy niż kiedyś. Teraz jak ktoś ma +9 to wstyd, a parę lat temu biegać z +6 to łohoho jakie pro eq. Co do oneshotujących bossów nie zapominajcie, że w elsie jest taka mechanika, że w praktycznie wszystkich skillach, nie licząc aktywek, ma się niewrażliwość na ataki (pomijając debuffy), gdzie dzisiejsza gra to klikanie w skille jak najszybciej by nie dostać strzała od bossa, a potem użycie potki i tak ciągle. W każdym razie tak wygląda robienie drabakiego, który wejdzie. Skoro te bossy trafią i tak raz na ruski rok, to muszą raczej tak porządnie, a nie za jakieś 20% hp skoro i tak za chwilę się użyje kolejnej potki. Ja lubię wyzwania w grach i pewnie będę się dobrze bawić, tak jak pierwszy raz poszedłem na 10-6 i biłem 10 minut samego bossa. Przynajmniej był jakiś fun z zabicia go, a nie jak poszedłem na 11-5 pierwszy raz na ten tryb historia i miałem takie "yyy aha". Rozczarowanie totalne. Na trybie normalnym już jest jakikolwiek fun z zabijania go.

  • mama God,mrok,SoS i inne tytuły tak więdz wiem co to gra bez wydawania pln .Widocznie jestem cierpliwy i poczekam jak w końcu przestanie wam els zasłaniać inne typy gier ,bo naprawde wypada żałośnie :).Osobiście lubiłem grać z +6 ,tylko teraz zacznij grac z +6 ?:).Osobiście już nie gram w Elsa ale chętnie poczytam obrońców p2w:)

  • Nie wiem, czy aktualnie grasz czy nie. Tydzień, czy tam 2 grałem z tobą sekrety, a później henira XD Moje zdanie jest takie, że ta gra nie posiada p2w, każdy ma inne zdanie. Teraz przynajmniej nie trzeba kupować pasków B, co sporo oszczędza przy robieniu kolejnej postaci. Twoim zdaniem jest p2w i wypada słabo na tle innych, także nie mam pojęcia po co w nią inwestujesz (ofc jeśli dalej grasz tak, jak ten tydzień temu). Jeśli faktycznie widzisz tu jakieś p2w, to widocznie musiałeś grać w niewiele gier. Zresztą, jaki sens ma udzielanie się na forum gry, której się nie lubi? To tak jakbyś zrobił rosół i jadł go narzekając na to, jak bardzo nienawidzisz rosołu.

  • W tej grze od 7 miesięcy nie ma nic p2w xddd nie grasz a komentujesz, ironia

    tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

    That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


    :kawaiikitten:

  • Nie wiem co tutaj ma twoje "bycie starszym", ponieważ to ty zacząłeś ten temat i zakończyłeś go bez żadnych logicznych argumentów poza twoim "graniem w becie" jak dzieciak. Skoro tak bardzo tęsknisz za tamtym okresem, to polecam Elsa na androida. Jedyna osoba, która tutaj się ośmieszyła to ty, bo większość ludzi stwierdziła, że gadasz od rzeczy. Nie jest to kwestia tego, że "gramy krótko" (bo gram od 2k12), "jesteśmy zaślepieni elsem", czy cokolwiek innego. Możesz się zdziwić, ale każda gra się musi z czegoś utrzymać i nie równa się to z "p2w", tylko zwykłym zapotrzebowaniem na hajs (bo tak, szok, niedowierzanie - serwer trzeba jakoś utrzymać). Niektórzy sobie radzą bez wydawania go, niektórzy nie. Wybór należy do ludzi. Bo tak, wydawanie na Elsa to wybór, nie wymóg. Wybrałeś drogę na skróty i teraz masz ewidentny ból dupy, ale to jest tylko i wyłącznie twój problem. Nie gry. Może kiedyś els był p2w, gdy paski trzeba było kupować i mniej osób wystawiało rzeczy na tablicy. Teraz wystarczy iść na mapki, dropnąć choćby akce z 11-6 (które dropi często) i masz 600kk w kieszeni. Mapka trudna nie jest, dropniesz takie 3 i masz już zwój +10.

  • widać jak ty grasz 95% ludzi po robiło +11 na uprade to tego ,isowe updaty odwiedzanie strony nie boli serio :)

    Nie umiem się z tego rozczytać ale ok??? Ps znam osobę która nie zainwestowała złotówki w tą grę a ma +10, także valid point again, wcale nie trzeba wydawać na elmonety by mieć benefits :/


    Jako starszy zakańczam te dyskusję z tobą człowieku.Forum jest własne zdanie każdy ma itp idt

    oki to pa nie będę tęsknił za typem który sugeruje, że najwidoczniej ma większe prawo do zakończenia dyskusji bo ma pare cyferek więcej w przedziałce wiek xD
    Tobie również życzę miłego grania, następnym razem tho z jakimkolwiek wyciąganiem wniosków i analizą tego co się dzieje z grą na przestrzeni lat.

    tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

    That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


    :kawaiikitten:

  • Pozwole że sie wypowiem w sprawie p2w otóż też kiedyś uważałem że ta gra jest p2w ale teraz myśle że to nie jest do końca prawda.

    Jestem sobie przeciętnym graczem elsa i typowym każulowym mainem LK ale mniejsza o to.
    Zdobycie +10 nie jest jakoś mega trudne bo to tylko kwestia porządnego farmienia (i odrobiny farta do dropu kamyków , akce) sam na takowe zbieram i tak naprawde jestem już prawie bliżej niż dalej do osiągnięcia celu wystarczy tylko postawić sobie jasny cel i dążyć do niego.
    A co do oneshotujących bossów to troszke irytujące bo gra nie pozwala na popełnienie nawet małego błędu (jak chce symulator perfect runów to odpalam sobie dark souls) ale przy obecnym spamowaniu skilli tyle ile wlezie i eq które aktualnie gra oferuje to możliwe że tak musi być i trzeba to jakoś przyjąć.

    No i na koniec powiem tyle że gra jest teraz przyjaźniejsza graczowi f2p dzięki m.in. darmowemu paskowi b
    (no to sie rozpisałem jak na pierwszego posta)

  • Czuję, że poleci na mnie hejt, ale trudno.


    Gram na polskim serwerze w Elsa od bety, wcześniej grałam na niemieckiej wersji. Wielokrotnie czytałam, że Elsword upada od 2015 roku. No kurcze, jakość do tej pory nie umarł.

    P2W? Zazwyczaj czytam takie teksty, kiedy jest coś takiego jak Item Shop. Gra jest wydana za friko, istnieje coś takiego, jak ISu, ale gracz nie ma obowiązku korzystania z niego. Jeśli ktoś chce, to niech z niego korzysta, jeśli nie, no to... c:


    Do czego zmierzam?

    No a do tego przede wszystkim, co napisał Czyps. Da się zrobić sporo w tej grze, bez wydawania złotówki w grze. Dostajesz za darmo Pasek B (którego nie było w 2012 za darmo!), eventy dla powracających (które są supi), nie musisz wydawać kasy realnej przy +10, wystarczy tylko cierpliwości i dobrego farmienia.


    I jako gracz spotkałam się z różnymi grami, gdzie był wielki (że tak to ujmę) nacisk "wydawaj kasę w realu = jesteś koksem". Nie, ElMiecz do takiego "gatunku" nie należy.


    Btw. trochę śmiesznie to wygląda - nie znam/nie gram od dawna, to się wypowiem.

    k22wM9K.png

    × 何 も 無 い ?×

    Emoji 27 by Emoji-icon


  • Els byłby p2w gdyby w is były kamienie mędrca czy zwoje na lvl up, lub absurdalnie drogie np 5k el zwoje +11 bez opcji handlu czy wysłania. Lub wybrane kamienie elyanod razem z voide.Wtedy byłby to perfidny p2w. A masz w nim topki które moga ci dać skrzydełka motylka, kostium plażowy oraz niewidzialne acc które wykorzystasz do upiekszenia swojej postaci. Tutaj może sie pojawić kontrargument "ale avek z topek to dodatkowe staty", prawda, ale czy avki robią aż taka różnice? Obecnie 95% powodów dla których ludzie chcą avatar to wygląd oraz sloty na kamienie, sloty które równie dobrze możesz uzyskać z W PEŁNI DARMOWEGO AVATARA LOKAJA EDEL (który swoją drogą jest bardzo ładny na żeńskich postaciach). A jak ktoś ma większe ambicje niż biały avatar to proszę ja was, sposobów na zarabianie mamy od groma, a nawet lekko starsze avki topowe nie są drogie, za 500kk lewą spokojnie się kupi i pewnie jeszcze trochę zostanie.


    Co zaś sie tyczy bossow z kategorii ŁAN SZOT, właśnie kolega powiedział to co mi leży na białym serduszku, słowo klucz to frustracja. Ja rozumiem wyzwanie i chęć grania bardziej niz trzymaj strzałkę w lewo i co chwila skill. Ale obecnie takie plansze jak 11-5 nie dopuszczają do popełnienia błędu. Pewnie ktoś powie że tak ma byc i ja nie mogę zaprzeczyć, twórcą nie jestem i nie wiem. Jednak to potrafi lekko rozdrażnić kiedy ty używasz skilla i wtedy Hennon, czy jak mu tam, używa swojego, z czego twój konczy sie pier2szy przez co stajesz sie tykalny w sercu ataku bossa bez opcji ucieczki/zasłony. Nie wymagam od gry, żeby w takim wypadku zyskać chwile nieśmiertelności żeby biedny i poszkodowany przez złą grę Whiite mógł uciec, jednak chciałbym żeby gra nie karała za coś czemu nie mogłem zaradzić. Nje będę też sie tutaj wypłakiwac na temat ze np nie fair bo chung ma więcej defa i on przetrwa bo zdaje sobie sprawę ze on ma taki być. A moja cbs ma mieć dużo więcej many niż on i umieć skakać (skakać, LATAĆ) dużo dalej niż znaczącą większość postaci. Zresztą w takim wypadku i tak ktoś powie żebym zaczął grać owym chungiem i znowu doznam ŁAN SZOTA, chociaż wtedy byłby zasłużony