Posts by Inubis

    Witam po prawie 4 latach przerwy zainstalowałem od nowa Elsworda .Męczy mnie pytanie czy warto wracać po takiej przerwie.


    Wychodzi na to że ,dzięń brak aktywnych odpisów gra już umarła w zarodku decyzja sama się podjeła dzięki .


    ok


    //Gekoro
    Proszę nie multipostować na forum.

    Brak możliwości zamiany uprade szczęścia na zwój , po na ciśnięć na wymiana(prawy przycisk myszy ) gra pokazuję błędy i się wyłącza.

    nie można się zalogować po dzisiejszym patchu .Wszystkie możliwe działania do sprawdzenia tego sotały podjęte nic to nie dało .

    Hello, I was not a little bit, but as I write I am waiting for offers. Because I do not follow valuable avatars

    I will sell visible avatars, only as full I am also open for exchange for others, Only normal offers for your stamps. I adhere to the right not to sell if the price does not satisfy me.






    mama God,mrok,SoS i inne tytuły tak więdz wiem co to gra bez wydawania pln .Widocznie jestem cierpliwy i poczekam jak w końcu przestanie wam els zasłaniać inne typy gier ,bo naprawde wypada żałośnie :).Osobiście lubiłem grać z +6 ,tylko teraz zacznij grac z +6 ?:).Osobiście już nie gram w Elsa ale chętnie poczytam obrońców p2w:)

    Tak duzo pijany ,pożyjemy zobaczymy gram od bety i jakoś widzę co i jak się zminiło .Podniecenie EU minie szybciej niż sie wydaje .Ciężko to będziecie płakać jak wam mgła z oczu zejdzie :) tyle w temacie jak dla mnie .Opinie na temat i fermetu to sobie, wiesz pisz do koleżków i tam się podniecaj .

    Elsword stał się typowym P2W i nie ma się tu czym czarować . Zauważalna liczba graczy maleje z tygonia na tydzień. Czas i tak wygra z tymi ich is i byle tylko ładować . Własnymi myślami jestem na Pl który stracił ludzi przez p2w ,teraz połączyli all rozpadające sie serwy . Myśl pewnie była prosty wyciągniemy od nich ile jeszcze sie da,a potem sie zobaczy lub zamknie serwy .

    as I wrote, I would give you offers because I do not have time to deal with valued benches as they connected servers, otherwise I am chased by the will of the offer, in the exchange of some other


    I do not understand what you wrote here, know how to write something specifically about what you mean

    8f35a2155947.png


    6425c7b16225.png


    80dd42e9950a.png


    c683be7348ac.png


    7bfaed99bf3e.png


    a372c329ee0d.png


    Sprzedam awatary które widnieją na scerenach oferty w ed ,nie załatwiam pieczątek jeśli są do jakiś potrzebne


    Et1 bez skrzydeł

    Mh bez mankietów

    pokojówka bez kolczyków

    Deo ma jeszcze czapkę w zestawię