Klient został zakończony przez GameGuard

Attention! We are receiving reports about SCAM attempts, which promise you to get Elcoin for free after submitting your account data on some pages.
We advise you DO NOT TO CLICK on such suspicious links and do not share your account login/password with ANYONE.
Please report any kind of such activity directly to our Support. Thank you!
  • Witam!
    Pytanie do was wie ktoś jak naprawić błąd "klient został zakończony przez GameGuard" ? wcześniej nie miałem tego problemu ale dzisiaj od +- 3h wywaliło mnie przez ten błąd z 8 razy. Próbowałem usuwać gameguard aktualizować odinstalować Elsworda instalować go od nowa lecz problem dalej widnieje

    Pozdrawiam

    Ohana to znaczy rodzina. A w rodzinie nikogo się nie odtrąca ani nie porzuca

  • Cześć Yaretto

    Taki komunikat pojawia się, kiedy proces gameguard zostaje wyłączony przez zewnętrzne aplikacje.

    Korzystasz z jakiegoś antywirusa? Jeśli tak, wyłącz go albo spróbuj dodać cały folder z grą do wyjątków. Pamiętaj też, żeby uruchamiać grę jako administrator.

    Jeśli to nie pomoże, to skontaktuj się z nami na Supporcie - pomożemy! :blushes:

  • tak korzystam, ok spróbuje i w razie co się odezwę

    Ohana to znaczy rodzina. A w rodzinie nikogo się nie odtrąca ani nie porzuca

  • Dziękuje wysłane myślę że dalej będę się kontaktował z supportem. temat do zamknięcia.
    ew jak będę miał dalej problem to będę próbował sie kontaktować.

    Pozdrawiam

    Ohana to znaczy rodzina. A w rodzinie nikogo się nie odtrąca ani nie porzuca