【ELSWORD MAFIA】Świat Inanis

Attention! We are receiving reports about SCAM attempts, which promise you to get Elcoin for free after submitting your account data on some pages.
We advise you DO NOT TO CLICK on such suspicious links and do not share your account login/password with ANYONE.
Please report any kind of such activity directly to our Support. Thank you!
  • Szczerze Maid też mam lekkie podejrzenia na Bernkastel ale proszę byś mi zaufała i głosowała na Hyoni, jeśli się mylę wtedy będziemy myśleć nad Bernkastel.

    Głosuję na Hyoni

  • rozumiem maid, masz takie prawo after all. >_> chciałbym się obronić, ale na tym etapie gry to będzie po prostu słowo przeciwko słowu. zachowam więc milczenie i oddam się w ręce demonicznej ruletki, nie mam nic do stracenia, bo i tak chciałem leavnac =_=

  • Przypominam: Obecny stan gry to 6 osób, w tym 2 osoby z mafii i 4 miastowych.
    W przypadku dojścia do linczu i śmierci w nocy grę automatycznie wygra mafia.

    tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

    That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


    :kawaiikitten:

  • Stan miasta: 6 osób
    głosy na Hyoni:
    1. Bernkastel
    2. Ayanel
    3. Hyoni

    4. Hewik

    tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

    That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


    :kawaiikitten:

  • Maid w sumie coś mi tu nie gra, bernkastel i ayanel są za głosem na Hyoni a reszta za Bernkastel. Wiec jeśli jedna z tych osób nie jest mafią oznacza to, że Ayanel to Mafia. Cofam głos narazie.

  • Ja myślę że jeśli teraz zabijemy Hyoni to miasto przegra, bo wyglada jakby po prostu chciała stad isc i wynik jest jej obojętny.

    Oddaje głos na Bernkastel.

    Z mojej perspektywy, jako że claimuje ze jestem miasto, z trzech możliwych osób (Ayanel-Bern-Hyoni) Ayanel i Bernkastel mają, biorąc pod uwagę zachowanie Hyoni, większe szanse na bycie mafią.

  • Nim zdążyliście przemyśleć swoje decyzje odnośnie cofania głosów i dodawania ich Dominator stał już wraz z Hyoni u swojego boku która wyszeptała mu coś na ucho. Ujął Hyoni w swoje silne DOMINATORSKIE ręce i poleciał ze swoimi dynamo do nieba.... A potem zrzucił ją wprost do oceanu do rekinów... Nim jednak ją wypuścił wyrwał jej z dłoni jej rolę. Po całym przedstawieniu podleciał do was i przeczytał ją na głos:

    JUTRZENKA

    "Mama grupy"

    A kto by nie kojarzył Jutrzenki! Gdzie można niby znaleźć drugą tak kochającą mamę jak ona? Nigdzie! Jutrzenka obdarowuje miastowych miłością i dobrocią prawie tak mocno jak Florere, tyle, że jest taką bardziej mamą aniżeli magicznym chłopcem z za dużym poziomem empatii.

    Umiejętność Aktywna (Dobre Serce) - Podczas Fazy Nocy Jutrzenka może wybrać jedną osobę i chronić ją przed jakimikolwiek atakami. Wybrana osoba nie doświadczy żadnych obrażeń ani nieprzyjemności. Jutrzenka zarówno jak Centurion posiada testament w którym może zapisywać chronione osoby.

    Twoją przynależnością jest Miasto.


    Rzucił okiem w kierunku miejsca do którego biedna Jutrzenka wpadła, po czym przypomniał sobie coś czego kiedyś go nauczyła.. więc udał że jesteście papugami i rzucił na was kocem by zrobić wam noc

    ROZPOCZYNA SIĘ FAZA NOCY (nwm kiedy sie kończy co mnie to)

    tumblr_oim22uOih81vj370fo9_540.png

    That looks like it's gotta hurt. Well, I say that like I'm speculating or something. I know it hurts.


    :kawaiikitten: