Rena WS ? Żyje jakoś ?

 • Hejka,

  tak jak w temacie: Czy Rena WS jest obecnie dobra do PvE ? Grałem już większością klas ale trochę się pozmieniało od ostatniego razu, np. doszła jeszcze 3. klasa.

  Zależy mi na postaci dobrej do PvE, bo długo nie grałem i chciałbym sobie pograć na chill'u.


  Jakby ktoś mógł mi podrzucić tu jakiś build dla Reny albo link do poradnika z innych stron.

  Zależy mi na tym jakich skillów najlepiej używać (taki końcowy build), jakie ścieżki do skilli się najbardziej opłaca (pod PvE tylko), jaki set (Hamel, Basma czy może coś innego na start ?), jak wystackować eq (full kryt do 60/80, mana reg czy jakieś spustoszenie?), no i to chyba wszystko, jakby ktoś miał jeszcze dodatkowe rzeczy, które by wspomogły moją Renę, to byłbym wdzięczny <3

  Dobra, znalazłem już fajny poradnik do Anemos/ WS <3

  https://forum.elsword.koggames…os-wind-sneaker-pve-guide


  Temat można niby zamknąć, ale jakby ktoś się chciał wypowiedzieć to chętnie poczytam :3


  //Przypominam, że doublepost jest zabroniony

  //Aoi

  Darmowy hosting zdjÄÄ i obrazków

  Edited once, last by Aoi ().

 • anemos to teraz najlepsza rena do pve :c ale dopiero anemos, wind sneaker srednio

  Nie. Najlepsza jest nadal Daybreaker ze względu na niesamowity clear i praktycznie brak problemów z maną (chyba, że się rushuje przez całą mapkę po największy dmg, czy coś). Bossing DB jest również o wiele lepszy od Anemos.


  Co do statystyk to na każdej postaci podbija się jak najwyżej crit/maximize, chociaż po wejściu balance patcha 23/08 z KR na EU będziesz mógł zwolnić trochę slotów z kryta, gdyż za każdą kulę NF będziemy otrzymywać 6% szansy na crit (no i 6% crit dmg). Polecam też władować w spec B, ale tylko i wyłącznie wtedy gdy masz już w miarę ogarnięte dwie powyższe statystyki : )

 • bossing? zalezy gdzie, na duzym targecie moze i db wyciagnie wiecej dmg, anemos ma o tyle dobrze, ze nie robi jej roznicy wielkosc targetu i zawsze zrobi tyle samo dmg - nie jest sytuacyjna jak db c:

 • Prawda, jednakże w praktycznie każdym dungeonie od Elrianode (oprócz 11-5, w tym przypadku tylko ostatni stage) boss jest wystarczająco duży, aby wyciągnąć na nim maksymalny potencjał dmg z Gungnira. Poza tym, DB nawet bez gungnira zadaje o wiele większy dmg (sprawdzone na 4-x na DB z type-void 8-15 i eq heroic, oraz na Anemos 10-15 z eq Elrianode) W dodatku nawet, gdyby tak nie było, nadrabia ona prawdopodobnie najlepszym razem z Mad Paradoxem clearem : )

 • Jeśli chcesz mogę zrobić poradnik do WS, dużo nią grałem i wciąż gram, więc mógłbym się co nie co wypowiedzieć na jej temat.

  Jak dla mnie jest świetna, dobre obrażenia, buff grupowy. W sumie jej taki najlepszy skill do clearowania to Feniks, ale z transcendencją można nim fajnie spamować, jeśli się ogarnia. A co do setu z sekretów to polecam Ci set altery lub hamel

  Altera- mana + atak speed (całkiem nieźle bije) sam osobiście używałem i byłem zadowolony

  Hamel - dobry na każdą postać, dodatkowe obrażenia + mana + odporność na obrażenia.

  Niby lepszy od Altera, ale jak wbije ci speed na Alterze to bijesz tak szybko, że łatwo naładować mane

  Watashi wa jibun o korosu koto ni modoru ~


  Znalezione obrazy dla zapytania elsword raven