[Event] Miss & Mister Elios 2022

Attention! We are receiving reports about SCAM attempts, which promise you to get Elcoin for free after submitting your account data on some pages.
We advise you DO NOT TO CLICK on such suspicious links and do not share your account login/password with ANYONE.
Please report any kind of such activity directly to our Support. Thank you!
 • 17651-header-final-png


  Bohaterowie Elios!  Z radością zapraszamy Was na tegoroczne międzynarodowe wybory Miss & Mister Elios 2022! :CoBofriends:


  Czy uwielbiasz kiedy Twój uroczy Add próbuje desperacko zdobyć względy Eve? Czy magia Twojej Aishy przyćmiewa blask wszystkich wokół? A może Twój Noah ma najsłodszy uśmiech we wszechświecie?


  Jeśli po prostu nie możesz się oprzeć swojej postaci, to ten konkurs jest dla Ciebie! Zwycięstwo może być właśnie Twoje!:ncamera:


  W tym roku zdecydowaliśmy, że konkurs potrzebuje niewielkiego urozmaicenia. Wybraliśmy wspólny motyw, który będzie łączyć wszystkie kreacje, a wybory pierwszy raz będą międzynarodowe!

  Motyw który obowiązuje w tym roku to: Klasyczna Elegancja. :ravenhipster1:
  17652-rules-png


  Zasady


  • Każdy gracz może wystartować w konkursie tylko jedną postacią;
  • Zgłoszenie musi być zgodne z wymaganym motywem. W innym wypadku zgłoszenie zostanie odrzucone;
  • Można przesłać maksymalnie 3 screenshoty;
  • Zrzuty ekranu z Item Shopu, Magicznej Garderoby lub okienka podglądu postaci nie będą akceptowane;
  • Modyfikowanie screenshotów biorących udział w konkursie jest niedozwolone. Ukrycie interfejsu gry (przyciskiem Delete) jest dozwolone;
  • Wykonywanie prac konkursowych w Studio Elios z użyciem funkcji kamery jest dozwolone;
  • Na screenshocie może być widoczna dowolna ilość postaci, ale tylko gracz, który wysłał to zdjęcie jako zgłoszenie, będzie uczestnikiem konkursu;
  • Wierzchowce są niedozwolone. Zwierzaki są dozwolone;
  • Prosimy uczestników o zachowanie anonimowości podczas trwania konkursu i unikanie konfliktów z pozostałymi uczestnikami.
  • Członkowie zespołu Elsword EU nie mogą brać udziału w tym wydarzeniu;
  • Każde wykryte zgłoszenie z multikont będzie skutkowało automatyczną dyskwalifikacją;
  • Podawanie fałszywych informacji w zgłoszeniu będzie skutkowało automatyczną dyskwalifikacją. Prosimy o uczciwą rywalizację;
  • Wszystkie zgłoszenia muszą być wysłane na serwerze Discord Elsword EU (Dołącz do serwera!)  17653-dates-and-conditions-png


  Jak wziąć udział?


  Żeby wziąć udział w konkursie należy oznaczyć sobie rolę "Event" na serwerze Discord Elsword EU. Pozwoli to na interakcję z botem, który zajmuje się przyjmowaniem zgłoszeń do konkursu. Żeby zgłosić się do konkursu, należy wpisać komendę "/apply" na kanale #event-talks-and-applies. Bot, który został stworzony do rejestracji Twojego udziału, skontaktuje się z Tobą w prywatnej wiadomości.

  W prywatnej konwersacji z botem należy podać swój nick z gry oraz nick z forum, zrzut ekranu pokazujący nazwę Twojej postaci aby udowodnić, że zgłaszana postać należy do Ciebie, oraz maksymalnie trzy screenshoty konkursowe. Bez tych elementów zgłoszenie nie zostanie przyjęte.


  PS: Tylko pierwszy wysłany zrzut ekranu będzie zapostowany przez bota jako zgłoszenie konkursowe. Pozostałe dwa zdjęcia są opcjonalne i będą dostępne wyłącznie do wewnętrznego podglądu Zespołu. Wysyłając zgłoszenie zachowaj ostrożność i upewnij się, że pierwszy screenshot wysłany botowi jest tym, który chcesz pokazać publicznie w konkursie.


  Zgłoszenia przyjmowane są do 03.07.2022 23:59 czasu serwerowego (CET).


  Kiedy przyjmowanie zgłoszeń zostanie zakończone, wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone. Zgłoszenia łamiące Zasady Konkursu zostaną zdyskwalifikowane. Następnie jury, które będzie skomponowane z członków różnych Zespołów Elsword, zdecyduje kto zostanie Miss i Misterem Elios 2022.

  Głosowanie jury zostanie zakończone 08.07.2022, o godzinie 23:59.


  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 lipca!
  17654-prizes-png

  Nagrody  Miss i Mister Elios (1. miejsce)


  4500 Monet EL 17655-gf-1675744-png


  Pierwsza Wicemiss i Wicemister (2. miejsce)


  1860 Monet EL 17655-gf-1675744-png


  Druga Wicemiss i Wicemister (3. miejsce)


  720 Monet EL 17655-gf-1675744-png  Czekamy z niecierpliwością na zgłoszenia waszych pięknych postaci! :kawaiiwinkcat:
  Wasz Zespół Elsword EU