Emotkowy Konkurs

Attention! We are receiving reports about SCAM attempts, which promise you to get Elcoin for free after submitting your account data on some pages.
We advise you DO NOT TO CLICK on such suspicious links and do not share your account login/password with ANYONE.
Please report any kind of such activity directly to our Support. Thank you!
 • announcement_elsword_ww_7f3b3f8311a8cddce90106b634f52cca.png


  Czy kiedykolwiek podczas pisania na Discordzie lub forum brakowało Ci "tego czegoś", żeby w pełni wyrazić swoje emocje? Czy masz talent do rysowania/projektowania?

  Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na oba pytania, to na pewno zainteresuje Cię ten event! Zespół Elsword chciałby dać Wam, graczom, możliwość stworzenia nowych, wystrzałowych emotikon. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni monetami EL, a ich prace zostaną wykorzystane na naszych platformach.

  Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie, przeczytaj informacje znajdujące się poniżej!


  Zasady:

  • Nadesłana praca musi być stworzona całkowicie od zera, tylko i wyłącznie przez uczestnika, który ją wysłał. Korzystanie z prac innych osób jest zabronione i będzie skutkować natychmiastową dyskwalifikacją z konkursu.
  • Emotikona musi mieć rozmiar 128x128 pixeli. Plik nie może ważyć więcej niż 256kb. Jeśli chcesz stworzyć animowaną emotkę, to również musisz spełnić te wymagania.
  • Przed nadesłaniem swojej pracy upewnij się, że nie posiada ona tła, oraz że wygląda dobrze na Forum i obu motywach Discorda (jasnym oraz ciemnym).
  • Twoja praca musi być związana z Elswordem (np. zawierać postać, potworka, NPC, mema związanego z grą). Ogranicza Cię tylko Twoja własna kreatywność!
  • Emotikona musi być stworzona specjalnie na potrzeby tego konkursu. W momencie nadesłania pracy nie może być ona używana na żadnym innym serwerze Discord, forum etc.
  • Zgłoszenia łamiące Ogólne Warunki Korzystania, Regulamin forum, Zasady Gry lub Wytyczne dla Społeczności Discord zostaną odrzucone.
  • Każdy uczestnik może nadesłać tylko JEDNĄ pracę.
  • Członkowie Zespołu Elsword mogą wziąć udział w konkursie, jednak w przypadku zwycięstwa nie otrzymają żadnych nagród.

  Wzięcie udziału:

  Żeby wziąć udział w konkursie, wyślij swoją pracę na events@elsword.co.uk w tytule wpisując "Discord Emoji Contest". Upewnij się, że wysyłasz wiadomość z tego samego adresu e-mail, który jest przypisany do Twojego konta w grze.

  Mail powinien zawierać:

  1. Nazwę Twojej postaci
  2. Emotikonę

  Ostateczny termin przyjmowania prac to 20.09.2020. Prace wysłane po tej dacie nie zostaną uwzględnione.

  Uwaga: Nie podanie wymaganych informacji spowoduje automatyczne odrzucenie zgłoszenia.


  Warunki wygranej:

  Zwycięzcy konkursu zostaną wytypowani przez społeczność Elsword Europe drogą publicznego głosowania, które rozpocznie się 21.09.2020 i potrwa 7 dni.

  Podczas głosowania nie zostaną podane nicki uczestników. Każde zgłoszenie powinno pozostać anonimowe aż do ogłoszenia wyników.


  Nagrody:

  1.st miejsce: 3.000 Monet EL

  2.nd miejsce: 1.500 Monet EL

  3.rd miejsce: 1.080 Monet EL


  Dodatkowe informacje:

  Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na to, że Gameforge 4D GmbH może wykorzystać Twoją pracę na swoich platformach, takich jak (lecz nie ograniczone do) forum Elsword Europe oraz serwer Discord Elsword Europe.


  Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!


  Wasz Zespół Elsword