Metoda Identyfikacji "Na Razorusa i śmusa"

Attention! We are receiving reports about SCAM attempts, which promise you to get Elcoin for free after submitting your account data on some pages.
We advice you DO NOT TO CLICK on such suspicious links and do not share your account login/password with ANYONE.
Please report any kind of such activity directly to our Support. Thank you!
 • Witam serdecznie.
  Chciałbym się z wami tego dnia podzielić własnoręcznie opracowaną metodą identyfikacji pobłażliwie nazwaną przeze mnie "Na Razorusa i śmusa"

  Owa metoda polega na zebraniu od kilku do kilkunastu przedmiotów tego samego rodzaju (np. kilka gór stroju hero tej samej rzadkości, albo klejnotów elyanod na różne części eq ale tego samego krztałtu i koloru) i następnie identyfikowanie tego po kolei.

  Zauważyłem bowiem, że zebranie wpierw do 10 przedmiocików bez ich natychmiastowej identyfikacji i dopiero ich późniejsza identyfikacja po kolei sprawia, że przynajmniej 1 z tych przedmiotów będzie mieć mocniejsze statystyki od identyfikacji niż inne. To zjawisko może nastąpić nawet przy 3 przedmiotach identyfikowanych w rzędzie, ale ja zalecam zebranie 10 dla 100% pewności mocniejszego efektu. Ogółem metoda dla osób cierpliwych i zalecana do kolekcji setu hero. Nie polecam jej natomiast do robienia elyanod - może przedłużyć czas jego grindowania od x16 do x32 (a nawet x64 jeśli SIEKERować rodzajem części eq elyanod)

  Nie mniej jednak mam nadzieje że opisana metoda wam jakoś pomoże zebrać mocniejszy set hero przed grindowaniem elyanod.

  Dziękuje za uwagę i udanego grindowania! ;)